Бренд: PQI
Краток опис: PQI 16GB U176L USB Flash Drive (Black, Eco Package), 6176-016GR1
Достапност:
Шифра: 26652
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 273

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PQI 16GB U176L USB Flash Drive (Black, Eco Package), 6176-016GR1001
Напреден Филтер
Бренд PMI
Можеби ќе Ве интересира