Бренд: ST
Краток опис: Zipper Earphone with microphone, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, C
Достапност:
Шифра: 26619
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 451

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Zipper Earphone with microphone, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, Color: Purple, BOX Packing
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира