Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 128GB microSDXC Canvas Select 80R CL10 UHS-I Card + SD
Достапност:
Шифра: 26610
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 568

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 128GB microSDXC Canvas Select 80R CL10 UHS-I Card + SD Adapter, Speeds up to 80 MB/s Read, SDCS/128GB
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Можеби ќе Ве интересира