Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom MC-131 Earphones with builtin microphone, perfect for th
Достапност:
Шифра: 26589
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 286

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom MC-131 Earphones with builtin microphone, perfect for those who travel with their smartphone, mp3 player or a tablet. Color: White, Membrane: 15mm, Frequency range: 20Hz-20KHz, Sensitivity: 118dB (+/-) 3dB, S-MC-131-WHI
Напреден Филтер
Бренд Modecom
Можеби ќе Ве интересира