-5%
Genius HS-G580 Gaming headset, Adjustable headband, Extremely lightweight (257g), Noise reduction microphone, Black

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Genius HS-G580 Gaming headset

  • Бренд: Genius
  • Краток опис: Genius HS-G580 Gaming headset, Adjustable headband, Extremely li
  • Шифра: 26581
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Слушалки, микрофони и звучници