Бренд: Genius
Краток опис: Genius HS-935BT, BT 4.1, overear foldable headphone, Built-in Mi
Достапност:
Шифра: 26580
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 300

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius HS-935BT, BT 4.1, overear foldable headphone, Built-in Microphone, rechargeable Lithium Ion battery, Black
Напреден Филтер
Бренд Genius
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019