Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 4GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 1Rx8, KVR24N17S6/4
Достапност:
Шифра: 26577
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 1143

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 4GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 1Rx8, KVR24N17S6/4
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Меморија 4GB RAM
Тип DDR4
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019