Бренд: Kingston
Краток опис: HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM 2Rx8 HyperX FURY Bl
Достапност:
Шифра: 26559
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM 2Rx8 HyperX FURY Black, HX424C15FB/8
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019