Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 128GB USB 3.0 DataTraveler 100 G3, DT100G3/128GB
Достапност:
Шифра: 26544
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 275

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 128GB USB 3.0 DataTraveler 100 G3, DT100G3/128GB