Brand: Kingston
Model: Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 50 (Metal/Red), DT50/32GB
Stock:
Product Code: 26512
Warranty (days): 1800
Viewed: 487

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 50 (Metal/Red), DT50/32GB
Advanced Filter
Бренд Kingston
Брзина на трансфер USB 3.0
Related Products