Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston DT Micro 3.1 32GB Metal Silver USB 3.1, DTMC3/32GB
Достапност:
Шифра: 26482
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 371

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston DT Micro 3.1 32GB Metal Silver USB 3.1, DTMC3/32GB
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Брзина на трансфер USB 3.0
Можеби ќе Ве интересира