Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 16GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10G2/16GB
Достапност:
Шифра: 26396
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 414

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 16GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter, SDC10G2/16GB
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Адаптер SD Адаптер
Класа Класа 10
Тип MicroSD 16GB Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019