Бренд: SONY
Краток опис: SONY SF32U, 32GB SDHC Card, class 10, 40MB/s
Достапност:
Шифра: 26356
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 242

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SF32U, 32GB SDHC Card, class 10, 40MB/s
Напреден Филтер
Бренд Sony
Адаптер SD Адаптер
Класа Класа 10
Тип SD 32GB Card
Можеби ќе Ве интересира