Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PRIME H310M-D, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™
Достапност:
Шифра: 24794
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 999

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS PRIME H310M-D, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™ Processors, Chipset: Intel® H310, Memory: 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory *Dual Channel Memory Architecture, Integrated Graphics Processor- Intel® HD Graphics support Multi-VGA output support : HDMI/D-Sub ports, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode), 4 x SATA 6Gb/s port(s), LAN: Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN, Back I/O ports: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s), 1 x HDMI, 1 x D-Sub, 1 x LAN (RJ45) port(s), 2 x USB 3.1 Gen 1 (blue), 2 x USB 2.0, 1 x COM port(s), 1 x LPT port, 3 x Audio jack(s), MicroATX, 90MB0YZ0-M0EAY0
Напреден Филтер
Бренд Asus
Можеби ќе Ве интересира