Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master V650 Gold, Power Supply 650 Watts 100% Modular, Ce
Достапност:
Шифра: 23695
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master V650 Gold, Power Supply 650 Watts 100% Modular, Certified 80PLUS Gold, 16 AWG PCIe Cables for Improved Efficiency, 135 mm fan with FDB technology, Protections: OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP, Coonectors: ATX 24-PIN CONNECTORSx1, EPS 4+4 PIN CONNECTORSx1, EPS 8 PIN CONNECTORx1, SATA CONNECTORSx8, PERIPHERAL 4-PIN CONNECTORSx4, FDD CABLE 4-PIN CONNECTORSx1, PCI-E 6+2 PIN CONNECTORSx4, PN: MPY-6501-AFAAGV-EU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019