Бренд: Corsair
Краток опис: Corsair Fan, AF120, High airflow fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Sin
Достапност:
Шифра: 23654
Гаранција (дена): 30
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Corsair Fan, AF120, High airflow fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Single Pack, CO-9050003-WW
Напреден Филтер
Бренд Corsair
Можеби ќе Ве интересира