Бренд: Cooler Master
Краток опис: RIOTORO Onyx SM , 750W PSU,80Plus Bronze,Modular w/EU/UK cable,
Достапност:
Шифра: 23647
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 445

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
RIOTORO Onyx SM , 750W PSU,80Plus Bronze,Modular w/EU/UK cable, PR-BA0750-SM-EU
Напреден Филтер
Бренд RIOTORO
Можеби ќе Ве интересира