Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterGel, 4g tube White, MGX-ZOSW-N15M-R1
Достапност:
Шифра: 23627
Гаранција (дена): 30

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterGel, 4g tube White, MGX-ZOSW-N15M-R1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA