Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterGel, 4g tube White, MGX-ZOSW-N15M-R1
Достапност:
Шифра: 23627
Гаранција (дена): 30
Прегледи: 558

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterGel, 4g tube White, MGX-ZOSW-N15M-R1
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019