Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterLiquid Pro 240, 240 x 27mm Radiator, 2x 120m
Достапност:
Шифра: 23626
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 568

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterLiquid Pro 240, 240 x 27mm Radiator, 2x 120mm Fan, 500 - 2000 RPM, Full Socket Support, MLY-D24M-A20MB-R1
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Можеби ќе Ве интересира