DeepCool N7 Black Notebook Cooler, Applicable up to 15.6" inch Notebook, 5 viewing angle adjustable, Blue LED background light, 2 USB ports

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

DeepCool N7 Black Notebook Coo

  • Бренд: DeepCool
  • Краток опис: DeepCool N7 Black Notebook Cooler, Applicable up to 15.6" inch N
  • Шифра: 23532
    Гаранција: 690 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ладилник (Cooler) со лежиште