Бренд: Cooler Master
Краток опис: CM-Cooler DK9-9ID2A-0L-GP STD Cooler CPU Cooler AMD Socket AM2/A
Достапност:
Шифра: 23380
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CM-Cooler DK9-9ID2A-0L-GP STD Cooler CPU Cooler AMD Socket AM2/AM2+/AM3 89W
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Можеби ќе Ве интересира