Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Gaming Mouse Pad Weapon Of Choice M4 DM, SGS-4000-W
Достапност:
Шифра: 23375
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 353

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Gaming Mouse Pad Weapon Of Choice M4 DM, SGS-4000-WSM-1-GP
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Опис Глувци - Mouse
Можеби ќе Ве интересира