Бренд: Ucom
Краток опис: Ucom Notebook cooling fan
Достапност:
Шифра: 23366
Прегледи: 52
Редовна Цена:
390 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 390 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Ucom Notebook cooling fan

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.