Ucom Notebook cooling fan

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Ucom Notebook cooling fan

  • Бренд: Ucom
  • Краток опис: Ucom Notebook cooling fan
  • Шифра: 23366
    Лагер:
  • Редовна Цена: 390 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 390 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 390 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Belkin 15.6

Belkin 15.6" CASE

Belkin 15.6" CASE, Bag Jet/Cabernet, F8N261cwBR..

Редовна Цена 1,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,590 Ден.

ASUS X552MJ-SX006D + CM Notepa

ASUS X552MJ-SX006D + CM Notepa

ASUS X552MJ-SX006D + CM Notepal (WHITE), Intel Pentium N3540 QuadCore (2.16GHz-2.66 GHz/2M/22nm/7.5W..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag, 15,6", Color: Green, Material: Nylon, Minimalistic design, Waterproof, ..

849 Ден.

CoolerMaster Notepal L2

CoolerMaster Notepal L2

CoolerMaster Notepal L2, Dimensions: 379 x 285 x 47.5mm, Ports: USB 2.0 x 1, Micro USB x 1, MNW-SWTS..

Редовна Цена 1,049 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Belkin Protective Cover for SA

Belkin Protective Cover for SA

Belkin Protective Cover for SAMSUNG GALAXY TAB 7, White, F8N579cwCLR..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cach..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

CoolerMaster R9-NBC-CMC3-GP

CoolerMaster R9-NBC-CMC3-GP

CoolerMaster R9-NBC-CMC3-GP, Cooler for NotePal CMC3, 200 mm fan, lightweight material, USB extensio..

Редовна Цена 649 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD), Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1..

Редовна Цена 60,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

55,999 Ден.

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10 (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz), NVIDIA® MX150..

Редовна Цена 55,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

51,999 Ден.

DELL Inspiron Notebook 3567  I

DELL Inspiron Notebook 3567 I

DELL Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 3M Cache), 4GB 2400MHz DDR4 S..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

ASUS INDEX SLEEVE/WH 10 INCH (

ASUS INDEX SLEEVE/WH 10 INCH (

ASUS INDEX SLEEVE/WH 10 INCH (EPC)..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

Dell Inspiron 3162-0003/Window

Dell Inspiron 3162-0003/Window

Dell Inspiron 3162-0003/Windows 10 (Blue) - Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz, Storage 32GB eMMC, 4GB ..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebook Cooling Pad with Hub WHITE C-HL02-WP..

Редовна Цена 1,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,590 Ден.

Belkin Laptop Cooling Pad Blac

Belkin Laptop Cooling Pad Blac

Belkin Laptop Cooling Pad Black F5L001erBLK..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ладилник (Cooler) со лежиште