Spire SP806S3, Arcana AM2/939/940 AMD Cooler, Aluminum Heat-Sink, 80mm reversed-fan, Sleeve Bearing, 2000RPM, 19.0dBA, 22.45CFM, 0.35C/W, Tool-free Installation

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Spire SP806S3

  • Бренд: Spire
  • Краток опис: Spire SP806S3, Arcana AM2/939/940 AMD Cooler, Aluminum Heat-Sink
  • Шифра: 23188
    Лагер:
  • Редовна Цена: 299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

HDD 4TB Seagate

HDD 4TB Seagate

HDD 4TB Seagate, 7200rpm, 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s, Barracuda, ST4000DM000..

Редовна Цена 10,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

21.15.0563-50 ROLINE UTP Patch

21.15.0563-50 ROLINE UTP Patch

21.15.0563-50 ROLINE UTP Patch Cord Cat.5e, green, 5.0m..

Редовна Цена 230 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

230 Ден.

DK22243 Continuous Paper Tape

DK22243 Continuous Paper Tape

DK22243 Continuous Paper Tape 102mm x 30.48m..

Редовна Цена 1,860 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,860 Ден.

Philips SHB3060BK/00

Philips SHB3060BK/00

Philips SHB3060BK/00, Bluetooth stereo headset, black, Wireless control and enjoyment of music and c..

Редовна Цена 3,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,099 Ден.

PHC-ML1610

PHC-ML1610

PHC-ML1610, OPC for Samsung ML-1610/2010/2510/2570/2571N,SCX4321/4521..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

CoolerMaster Case Silencio 550

CoolerMaster Case Silencio 550

CoolerMaster Case Silencio 550 Tower Black w/ Sound proof, RC-550-KKN1 Silencio 550 Mid Tower..

Редовна Цена 5,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,199 Ден.

TopJet Drum Unit DR2100 for Br

TopJet Drum Unit DR2100 for Br

TopJet Drum Unit DR2100 for Brother HL-2140/2150N/2170W, DCP-7030/DCP7045, MFC-7320/MFC7440N/MFC7840..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

Brother MFCL2712DN Laser Print

Brother MFCL2712DN Laser Print

Brother MFCL2712DN Laser Printer, Scaner, Copier, ADF, Network, Duplex - Print 30 ppm, 2400x600, Sca..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,499 Ден.

X5TECH TV-Tuner card

X5TECH TV-Tuner card

X5TECH TV-Tuner card ,with FM..

Редовна Цена 990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

990 Ден.

TeamGroup 60GB LS Evo SSD

TeamGroup 60GB LS Evo SSD

TeamGroup 60GB LS Evo SSD, 2,5" SATA III, Speed: Up to 460MB/s Max ; Write: 200MB/s..

1,849 Ден.

Kingston 8GB 2133MHz DDR4 1.35

Kingston 8GB 2133MHz DDR4 1.35

Kingston 8GB 2133MHz DDR4 1.35V, Non-ECC CL9 SODIMM, KVR21S15S8/8..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,199 Ден.

Kingston 8GB DT MicroDuo USB 2

Kingston 8GB DT MicroDuo USB 2

Kingston 8GB DT MicroDuo USB 2.0 micro USB OTG, DTDUO/8GB..

Редовна Цена 379 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

379 Ден.

SONY WHCH400B.CE7

SONY WHCH400B.CE7

SONY WHCH400B.CE7, Wireless BLUETOOTH streaming with NFC One-touch, Up to 20 hours of playback time,..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Metrologic Bar Code MК-5145 -

Metrologic Bar Code MК-5145 -

Metrologic Bar Code MК-5145 - 71A38 Eclipse Handscanner / USB..

Редовна Цена 6,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,490 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Компјутери и Компјутерски Делови, Кулери