Бренд: Spire
Краток опис: Spire SP806S3, Arcana AM2/939/940 AMD Cooler, Aluminum Heat-Sink
Достапност:
Шифра: 23188
Прегледи: 23
Редовна Цена:
299 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 299 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Spire SP806S3, Arcana AM2/939/940 AMD Cooler, Aluminum Heat-Sink, 80mm reversed-fan, Sleeve Bearing, 2000RPM, 19.0dBA, 22.45CFM, 0.35C/W, Tool-free Installation
Напреден Филтер
Бренд Spire

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.