Бренд: Spire
Краток опис: Spire OEM531S0-CB, Cooler Intel 775
Достапност:
Шифра: 23187
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Spire OEM531S0-CB, Cooler Intel 775
Напреден Филтер
Бренд Spire
Можеби ќе Ве интересира