Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MWE Gold 550W, 230V, 80Plus Gold, Full Modular, Fa
Достапност:
Шифра: 22727
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 381

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MWE Gold 550W, 230V, 80Plus Gold, Full Modular, Fan type: Silent 120mm LDB fan, Active PFC, EU Cable, Efficiency: 90% Typically, Connectors: M/B 20+4 Pin x 1, CPU 4+4 Pin x 1, SATA x 8, Peripheral 4 Pin x 3, FDD Cable 4 pin x 1, PCI-e 6+2 Pin x 2, Protections: OVP / OPP / OTP / SCP / OCP, P/N: MPY-5501-AFAAG-EU
Можеби ќе Ве интересира