Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Case Elite 430 Black Edition, 120MM RED LED FAN, w/
Достапност:
Шифра: 22665
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 514

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Case Elite 430 Black Edition, 120MM RED LED FAN, w/o PSU RC-430-KWN6
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Можеби ќе Ве интересира