Бренд: Roline
Краток опис: 19.99.2013-5 VALUE Universal Notebook Car Adapters 90W, Input vo
Достапност:
Шифра: 22652
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 44
Редовна Цена:
999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
19.99.2013-5 VALUE Universal Notebook Car Adapters 90W, Input voltage: 12-30 V DC, Output power: 90 W, Output voltage: 9.5-24 V, USB output voltage 5 V, Additional USB port for charging USB devices, Protection against: Short circuit, over temperature, over current, over voltage, LED display for voltage indication, Contents: Power adapter. power cord for cigarette lighter, set of tips
Напреден Филтер
Бренд Roline

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.