-4%
Power Box SY-118A, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Audio, Drive bays: 5.25" external x 3, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 3, Power supply ATX 700W, With 200W real, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x SATA Connector, 2 x IDE Connector, 8cm fan, EU power cord, Brown box

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Power Box SY-118A

  • Бренд: Power Box
  • Краток опис: Power Box SY-118A, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Audio,
  • Шифра: 22605
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,249 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Компјутери и Компјутерски Делови, Куќишта