Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box 200w ATX 8cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU ca
Достапност:
Шифра: 22451
Прегледи: 569

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Power Box 200w ATX 8cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU cable, 230V,10pcs/ctn , Label ATX-700W
Напреден Филтер
Бренд Power Box
Можеби ќе Ве интересира