Бренд: Various
Краток опис: GAMING Chair CRAZY SPARTAN , Black color, maximum load 150 kg ,
Достапност:
Шифра: 20307
Прегледи: 2042

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GAMING Chair CRAZY SPARTAN , Black color, maximum load 150 kg , unfolding (up to 135 °), number of legs 5 , height 135 cm (maximum), width 70 cm, seat width 38 cm, material : ecoleather,
Можеби ќе Ве интересира