Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation VR + VR Worlds VCH + Camera v2/PSVR Mk4
Достапност:
Шифра: 20294
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 468

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Sony PlayStation VR + VR Worlds VCH + Camera v2/PSVR Mk4
Можеби ќе Ве интересира