Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3100JT LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чешма
Достапност:
Шифра: 20257
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2473

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST IWH-3100JT LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија), Дигитален дисплеј кој прикажува температура, моќност 3KW, Вертикална монтажа на лавабо, температура до 55 степени, контрола на температурата
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира