Бренд: Genius
Краток опис: Genius SW-HF2.1 1700 ll, 45W, wood speakers + subwoofer, Stylish
Достапност:
Шифра: 19304
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 128

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius SW-HF2.1 1700 ll, 45W, wood speakers + subwoofer, Stylish diamond texture on satellite speakers
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019