Power Box L7 2.1 Channel speaker, Black, R.M.S: 8.5w, P.M.P.O: 170w, Frequency Reponse: 100hz-20Khz, Colour box packing

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Power Box L7 2.1 Channel speak

  • Бренд: Power Box
  • Краток опис: Power Box L7 2.1 Channel speaker, Black, R.M.S: 8.5w, P.M.P.O: 1
  • Шифра: 19258
    Гаранција: 180 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    1,199 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

X5TECH Network Cable UTP 15m

X5TECH Network Cable UTP 15m

X5TECH Network Cable UTP 15m blue..

Редовна Цена 249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

249 Ден.

Avatec V681/SX750

Avatec V681/SX750

Avatec V681/SX750, Stereo headphone with flexible mic and volume control, Color: White..

Редовна Цена 459 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

459 Ден.

Kingston HyperX Pulsefire Core

Kingston HyperX Pulsefire Core

Kingston HyperX Pulsefire Core RGB Gaming Mouse - Gaming Mouse, Pixart 3310 Sensor, Four Preset DPI ..

Редовна Цена 2,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

OPTOMA Projector DLP W311 Texa

OPTOMA Projector DLP W311 Texa

OPTOMA Projector DLP W311 Texas instruments technology, black color, Wide screen HD ready, Full 3D t..

Редовна Цена 31,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

X5TECH VGA Cable M/M 3m

X5TECH VGA Cable M/M 3m

X5TECH VGA Cable M/M 3m..

Редовна Цена 179 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

179 Ден.

SP-ATX-PALU/B Pininfarina blac

SP-ATX-PALU/B Pininfarina blac

SP-ATX-PALU/B Pininfarina black Stylish Italian design Full Tower Case , durable & lightweight , alu..

Редовна Цена 6,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,990 Ден.

Modecom OBERON GLASS ATX Case

Modecom OBERON GLASS ATX Case

Modecom OBERON GLASS ATX Case, Color Back, High quality computer cabinet with tempered glass sideboa..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

TP-Link TL-SG1048 48-port Giga

TP-Link TL-SG1048 48-port Giga

TP-Link TL-SG1048 48-port Gigabit Switch, 1U 19-inch rack-mountable steel case..

Редовна Цена 19,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,499 Ден.

TZЕ121 9mm Black on Clear

TZЕ121 9mm Black on Clear

TZЕ121 9mm Black on Clear..

Редовна Цена 790 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

690 Ден.

Spire SP166SU3-BK-EU

Spire SP166SU3-BK-EU

Spire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5" External enclosure SATA to USB 3.0, Smooth Alumi..

Редовна Цена 1,250 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,250 Ден.

JVC HA-EB75-S-E Headphones sil

JVC HA-EB75-S-E Headphones sil

JVC HA-EB75-S-E Headphones silver color, Ear-hook headphones, 13.5mm Neodymium driver units, Ideal f..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

Spire SP05015S1M3

Spire SP05015S1M3

Spire SP05015S1M3, Fan Blower DC Fan 50x50x15mm 12V 3P Sleeve..

Редовна Цена 120 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

120 Ден.

Pioneer SE-MJ512-R

Pioneer SE-MJ512-R

Pioneer SE-MJ512-R, Fully Enclosed Dynamic Foldable Headphones, red, Frequency response 11-24000 Hz,..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Kingston 4GB 2400MHz DDR4 Non-

Kingston 4GB 2400MHz DDR4 Non-

Kingston 4GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 1Rx8, KVR24N17S6/4BK..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Слушалки, микрофони и звучници