Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box L7 2.1 Channel speaker, Black, R.M.S: 8.5w, P.M.P.O: 1
Достапност:
Шифра: 19258
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 232

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Power Box L7 2.1 Channel speaker, Black, R.M.S: 8.5w, P.M.P.O: 170w, Frequency Reponse: 100hz-20Khz, Colour box packing
Напреден Филтер
Бренд Power Box
Тип 2.1 (Два звучника и Бас звучник)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира