Бренд: Asus
Краток опис: ASUS GT710-SL-1GD5-BRK, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GT 710,
Достапност:
Шифра: 17036
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 960

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS GT710-SL-1GD5-BRK, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GT 710, Bus Standard: PCI Express 2.0, Video Memory: DDR5 1GB, Engine Clock: 954 MHz, CUDA Core: 192, Memory Interface: 32-bit, DVI Max Resolution: 2560x1600, Interface: D-Sub x 1, DVI x 1, HDMI x 1, HDCP Support, 90YV0AL2-M0NA00
Можеби ќе Ве интересира