Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PH-GTX1050TI-4G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1050 T
Достапност:
Шифра: 16939
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 764

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS PH-GTX1050TI-4G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI, Bus Standard: PCI Express 3.0, OpenGL: OpenGL 4.5, Video Memory: GDDR5 4GB, GPU Boost Clock: 1392 MHz, GPU Base Clock: 1290 MHz, CUDA Core: 768, Memory Clock: 7008 MHz, Memory Interface: 128-bit, Digital Max Resolution: 7680x4320, Interface: DVI x 1, HDMI x 1, Display Port x 1, HDCP Support, Dimensions: 19.2 x 11.1 x3.7 Centimeter
Напреден Филтер
Бренд Asus

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира