Бренд: AFOX
Краток опис: AFOX NVIDIA Geforce GT630, Bus Standard: PCI Express 2.0, Video
Достапност:
Шифра: 16770
Прегледи: 875

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AFOX NVIDIA Geforce GT630, Bus Standard: PCI Express 2.0, Video Memory: DDR3 1024MB, Engine Clock: 810 MHz, Memory Clock: 1333 MHz, Memory Interface: 128-Bit, D-Sub Max Resolution 2048 x 1536, DVI Max Resolution 2560 x 1600, D-Sub Output Yes x 1, DVI Output Yes x 1, HDMI Output Yes x 1, HDCP Support, Accessories: 1 x Driver CD, 1 x Quick Guide, GT630-1024D3LG1/LG3
Напреден Филтер
Бренд AFOX
Меморија 1GD3
Слот PCI-E

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира