Бренд: Razer
Краток опис: Razer Destiny 2 Goliathus Control Fissure Soft Gaming Mat, Mediu
Достапност:
Шифра: 15889
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Razer Destiny 2 Goliathus Control Fissure Soft Gaming Mat, Medium, FRML Packaging (355mm x 254mm), RZ02-01072100-R3M1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019