Бренд: X5TECH
Краток опис: ST LK-132 (P), wireless mouse, pink colour, in neutral colour bo
Достапност:
Шифра: 15873
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 260

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST LK-132 (P), wireless mouse, pink colour, in neutral colour box package
Можеби ќе Ве интересира