Бренд: Genius
Краток опис: Genius NX-7015, Wireless ergonomic mouse, Sensor engine: Blue Ey
Достапност:
Шифра: 15810
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 250

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius NX-7015, Wireless ergonomic mouse, Sensor engine: Blue Eye, Color: Gold Metallic Number of buttons: 3 (left, right, middle button with scroll), RF frequency: 2.4GHz, Battery Compartment design for AA or AAA battery, Dimension (WxHxD): 105 x 37 x 57 mm
Напреден Филтер
Бренд Genius
Опис Глувци - Mouse
Можеби ќе Ве интересира