Бренд: SONY
Краток опис: SONY AM3PT-B4D, 4x 1.5V LR6 AA Stamina plus alkaline battery Bli
Достапност:
Шифра: 14681
Прегледи: 237

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY AM3PT-B4D, 4x 1.5V LR6 AA Stamina plus alkaline battery Blister
Можеби ќе Ве интересира