Бренд: SONY
Краток опис: SONY AM3M8D, 8x 1.5V LR6 AA Stamina plus alkaline battery Blist
Достапност:
Шифра: 14634
Прегледи: 229

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY AM3M8D, 8x 1.5V LR6 AA Stamina plus alkaline battery Blister
Напреден Филтер
Бренд SONY
Можеби ќе Ве интересира