Дознајте први за сите новости!

Philips SVC1112/10 LCD/LED/Plasma Wipes screen cleaner
Philips SVC1112/10 LCD/LED/Plasma Wipes screen cleaner

Philips SVC1112/10 LCD/LED/Plasma Wipes screen cleaner


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 249 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14597
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips SVC1112/10 LCD/LED/Plasma Wipes screen cleaner, 100pcs
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички