Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00054518 micro USB type B plug to USB A socket, white, to g
Достапност:
Шифра: 14574
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 117

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00054518 micro USB type B plug to USB A socket, white, to get USB on tablet or smartphone, 15cm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира