Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 29099 USB 2.0 Printer Cable A-B, grey, 1.80 m
Достапност:
Шифра: 14565
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 29099 USB 2.0 Printer Cable A-B, grey, 1.80 m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela