Бренд: Thomson
Краток опис: Thomson 00132124 HDMI™ Switcher 2x1, For manual switching of dig
Достапност:
Шифра: 14544
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 186

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Thomson 00132124 HDMI™ Switcher 2x1, For manual switching of digital video and audio signals on AV devices (HDTV)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира