ONE FOR ALL SV9453, HD 44dB Amplified Yagi outdoor antenna Global, HD Ready, DVB-T/T2 signals, UHF, range 0-50km, F-type male connector, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, Gain 9.5-15dB, 10m coaxial cable, Active noise filters / GSM block filter, Mountable to pole (roof), Waterproof Dustproof IP-55 class, Rotatable, Tiltable

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ONE FOR ALL SV9453

  • Бренд: ONE FOR ALL
  • Краток опис: ONE FOR ALL SV9453, HD 44dB Amplified Yagi outdoor antenna Globa
  • Шифра: 14488
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, SET Top Box и Антени