Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Notebook and Computer Table with flat board XT-300B Beech
Достапност:
Шифра: 14475
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 246

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Notebook and Computer Table with flat board XT-300B Beech color F09, W100*D78*H137
Можеби ќе Ве интересира