-44%
Belkin Universal Cover Book Poly 7" Blue-F7P146cwC01

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Belkin Universal Cover Book Po

  • Бренд: Belkin
  • Краток опис: Belkin Universal Cover Book Poly 7" Blue-F7P146cwC01
  • Шифра: 14463
    Лагер:
  • Редовна Цена: 899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за таблети, Футроли за таблети